Razem dla lepszego świata - Dajmy nadzieję - razem dla uchodźców!

FUNDACJA NIDAROS

Akcje

Życie dla wielu ludzi dotkniętych wojną stało się koszmarem. Codziennie muszą oni zmagać się z przemocą, strachem i brakiem podstawowych środków do życia. Dlatego my, Fundacja Pomocy Humanitarnej, postanowiliśmy działać i zmieniać losy tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie pomocy, to dawanie nadziei. Uchodźcy, którzy opuścili swoje ojczyzny, potrzebują wsparcia i okazania, że nie zostali sami. Dzięki naszym działaniom, chcemy odbudować ich ufność i przekazać wiadomość, że świat może być lepszy.


Graj dla dobra!

FUNDACJA NIDAROS

Akcje

Nidaros Gra: Zabawa, która zmienia świat!

Dołącz do naszej niezwykłej akcji, gdzie lamerzy łączą swoją pasję do gier z pomaganiem dzieciom w ich wieku. Wspólnie możemy stworzyć różnicę!

Graj dla dobra! Zbierz fundusze, grając online i wspieraj naszą akcję pomocy. Twoja zabawa ma moc, a Twój wkład może zmienić życie wielu dzieci.

Weź udział w naszej misji i baw się jednocześnie pomagając. Kiedy grasz, zbierasz środki, które pomogą nam zorganizować akcję dla potrzebujących.

Hasło: Zagrajmy razem – razem dla lepszego jutra! Zachęcamy Cię, abyś wpłacił darowiznę i zaczął grać dla dobra innych.

Niech Twoja pasja przyczyni się do pozytywnej zmiany. Razem możemy zapewnić dzieciom nadzieję i radość. Dołącz do naszej akcji Nidaros Gra i spraw, by grać dla lepszego świata stało się naszą siłą!

Graj, pomagaj, zmieniaj świat!


Witaj na Szczęśliwej Wyspie Nidaros - naszym domu, gdzie nadzieja ożywa!

FUNDACJA NIDAROS

Akcje

Na naszej szczęśliwej wyspie, dostarczamy bezpieczne schronienie i opiekę dla ponad 50 matek i dzieci, które uciekły przed okrucieństwem wojny. Dla nich, Nidaros to symbol wolności i odrodzenia.

Codziennie, staramy się tworzyć atmosferę pełną miłości, zrozumienia i wsparcia. Nasze drzwi są otwarte dla tych, którzy stracili wszystko, oferując im ciepły dom i nową szansę na lepsze życie.

Ale potrzebujemy Twojej pomocy, aby nasza Szczęśliwa Wyspa Nidaros mogła nadal rozkwitać. Twoja darowizna może pomóc nam zapewnić dzieciom edukację, lekarstwa, odzież i godne warunki życia. Ty możesz uczynić ich przyszłość jasną i pełną możliwości.

Dołącz do naszej misji opieki i wsparcia. Wpłać darowiznę już dziś i spraw, aby nasza Szczęśliwa Wyspa Nidaros była bezpiecznym przystanią, w której marzenia stają się rzeczywistością. Razem możemy sprawić, że śmiech i radość powrócą na twarze matek i dzieci, które znalazły schronienie u nas.

Dziękujemy za Twój wkład. Wspólnie twórzmy wyspę nadziei, gdzie każde dziecko może odzyskać dzieciństwo i zobaczyć świat pełen możliwości.


Pomoc humanitarna w głąb Ukrainy

FUNDACJA NIDAROS

Akcje

Podróżujemy przez trudne tereny, czasami dotykając najbardziej odizolowanych społeczności, aby dostarczyć pomoc tam, gdzie nikt inny nie może dotrzeć. Naszym celem jest dotarcie do tych, którzy żyją w skrajnej biedzie i cierpią z powodu konfliktu.

Każdy produkt dostarczony przez naszą fundację ma ogromne znaczenie – jedzenie dla głodnych, lekarstwa dla chorych i nadzieję dla tych, którzy stracili wszystko. Nasze wysiłki mają na celu ocalenie życia i dawanie wsparcia tym, którzy są najbardziej bezbronni. Wpłacając ratujesz życie.